Mityba

Tinkama mityba – sveikatos ir geros savijautos pagrindas

 Visi žinome, kad subalansuota dieta padeda išlaikyti sveikatą ir aktyvumą. Tačiau tai ne visada paprasta. Įtemptoje dienotvarkėje ne visada randame laiko sveikai mitybai. Be to, šiandien prekyboje esantys maisto produktai ne visada atitinka aukštus kokybės reikalavimus. Laimei, NUTRILITE linijos produktai gali suteikti trūkstamas maistines medžiagas mūsų mitybai. NUTRILITE siūlo platų maisto papildų ir vitaminų pasirinkimą, kurie puikiai papildo sveiką gyvenimo būdą. 

Nesvarbu, ar norite pagerinti bendrą savijautą ar palaikyti aktyvų gyvenimo būdą, stimuliuoti savo grožį iš vidaus, rasti tinkamą svorio valdymo programą ar tiesiog pradėti savo dieną sveikai ir žvaliai; Nutrilite™ ir XS™ turi sprendimą. Nuo bazinių ir tikslinių maisto papildų iki produktų, kurie padeda numesti ir išlaikyti svorį – atraskite įvairius mitybos variantus, kurie atitiktų jūsų individualius poreikius.

Šaltinis amway-lithuania.com

Nutrilite maisto papildai ir vitaminai
Pateikiame mūsų mėgstamiausių produktų penketuką. Sveika mityba:

Vitaminas C plus NUTRILITE™

Labai veiksmingas vitamino C maisto papildas, sukurtas tolygiam, lėtam vitamino C pasiskirstymui.
NUTRILITE Vitamin C Plus (prailginto atpalaidavimo) – tai pagerintas, ypač veiksmingas vitamino C papildas, sukurtas siekiant organizmą lėtai aprūpinti pastoviu vitamino C kiekiu ir maksimaliai padidinti pasisavinimą be atliekų, siejamų su didelėmis dozėmis ar greito atpalaidavimo tabletėmis.

Tai Jums patiks

Geros formos ir sveikatos palaikymas tai daugumos prioritetas, tačiau tinkamos imuninės sistemos veikimas gali tapti nemažu iššūkiu. Aplinkos tarša, mikrobai ir ligos gali susilpninti mūsų imuninę apsaugą. Net stresas, išsekimas ir nesubalansuota mityba gali apsunkinti imunitetą.

Sprendimas? Patogiai ir be jokių pastangų palaikykite savo imuninę sistemą naudodami Nutrilite™ Vitamino C Plus maisto papildą. Vitaminas C yra būtina maistinė medžiaga, palaikanti imuninę sistemą. Vitaminas C ne tik teikia neįkainojamą paramą jūsų imuninei sistemai, bet ir palaiko normalią organizmo kolageno gamybą, reikalingą sveikai odai, bei padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso (dėl savo antioksidacinių savybių).

Sudėtis

Sukurta iš dviejų vitamino C šaltinių – natūralios kraštuotosios malpigijos, užaugintos mūsų Nutrilite ūkyje, ir askorbo rūgšties – kiekvienoje patogioje dienos tabletėje yra 240 mg vitamino C, sumaišyto su skaiduline medžiaga. Šis mišinys sulėtina įsisavinimą ir leidžia jį išskirti į kūną per aštuonias valandas. Tik viena 240 mg Prailginto išskyrimo tabletė suteikia daugiau naudingo vitamino C per dieną nei 600 mg greito išskyrimo maisto papildas.

Kaip pirkti

Mityba

NUTRILITE™ DOUBLE X™

NUTRILITE DOUBLE X“ – tai galingas multivitaminų, multimineralų ir fitonutrientų sudėtyje turintis maisto papildas su ypatingu „PhytoBlend™“ kompleksu, kurį sudaro 5 spalvų grupėms priklausantys 22 augalai ir fitoelementai, teikiantys moksliškai patvirtintą naudą organizmui.

Pagrindinės ypatybės

Suteikia  subalansuotą 12 svarbiausių vitaminų, 10 svarbiausių mineralų ir 22 augalų, aprūpinančiu plačiu ir naudingu fitonutrientų spektru, kompleksą.

Nutrilite DOUBLE X“ yra papildytas „PhytoBlendTM“ išskirtiniu kompleksu, gautu iš vaisių, daržovių ir žolelių, kurias ne visada paprasta įtraukti į kasdienę mitybą. Suteikia  augalinių ir papildomų 5 spalvų grupėms priklausančių augalinės kilmės sudedamųjų dalių, vadinamų fitonutrientais: žaliai, baltai, geltonai, raudonai ir violetinei. Kiekviena spalvų grupė suteikia vertingų maistingųjų medžiagų.

Visos augalinės kilmės sudedamosios dalys yra gaunamos iš tvarių „NutriliteTM“ ar „NutriCertTM“ ūkių, kuriuose nenaudojami toksiški chemikalai ar pesticidai. Tikima, kad tvarus ūkininkavimas padeda išauginti stiprius ir gyvybingus augalus, turinčius didelę maistinę vertę.

Nenaudojami ir dirbtiniai saldikliai, dažikliai, skonio stirprikliai ar konservantai.

Kaip pirkti

Mityba

Kids Imuniteto palaikymas plius NUTRILITE™

Kids Imuniteto palaikymas plius Nutrilite sudėtyje yra  vitamino D, kuris palaiko vaikų imuninę sistemą, ir padeda jiems atlikti kasdienes veiklas.
Pagrindinės savybės

  • Kids Imuniteto palaikymas plius Nutrilite sudėtyje yra vitamino D, kuris padeda palaikyti normalias vaikų imuninės’sistemos funkcijas ir yra būtinas normaliam vaikų kaulų vystymuisi.
  • Dalis vitamino C šiame produkte yra gaunama iš žalių barbadosinių vyšnių, vienų iš labiausiai’koncentruotų vitamino C šaltinių.
  • Kiekvienoje lazdelėje yra 1 milijardas pieno rūgštį gaminančių – Bifidobacterium lactis bakterijų.

   Vaikų imunitetas

Tyrinėdami pasaulį, vaikai dažnai sušlampa ir sušąla. Tyrinėjimas – tai normali augimo dalis, svarbi normaliam jūsų vaikų vystymuisi. Palaikydami vaikų imuninę sistemą per maisto papildą, kuris jiems iš tikrųjų patiks, galite padėti atžaloms daryti tai, ką vaikai daro geriausiai!

Suteikdamas paros vitamino D dozę, Kids Imuniteto palaikymas plius Nutrilite gali padėti jūsų vaikams’ kasdieniuose nuotykiuose’įdomiu, patogiu ir kupino naudų būdu. Jo sudėtyje yra specialaus vitamino D mišinio, kuris palaiko vaikų imuninę sistemą,  vitamino C, kurio dalis gaunama iš žalių barbadosinių vyšnių, cinko ir pieno rūgštį gaminančių bakterijų. Greitai tirpstantys milteliai prieinami patogioje lazdelės formos pakuotėje. Jie gali būti užberiami tiesiai ant liežuvio ar įmaišomi į šaltus gėrimus (pvz., sultis) ar maistą (pvz., sausus pusryčius). Jie palieka vėsinantį pojūtį ant liežuvio ir turi malonų, šiek tiek saldų skonį. Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar pridėtinių konservantų.

Viena prekė ir sprendimas „keturi viename“, kuris patiks jums ir jūsų vaikams!

Kaip pirkti

Mityba  

Natūralus multikarotenas NUTRILITE™

Maisto papildas, kurio sudėtyje yra beta karoteno, alfa karoteno ir liuteino.
NUTRILITE Natural Multi Carotene yra maisto papildas su karotinoidų mišiniu iš natūraliai gaunamų šaltinių.
Šiose kapsulėse yra specialus karotinoidų kompleksas iš trijų natūraliai gaunamų šaltinių: Dunaliella salina dumblių, palmių aliejaus (Elaeis guineensis) ir medetkų (Tagetes erecta).
Šiame komplekse yra beta karotino, alfa karotino ir liuteino. Tai karotinoidų kompleksas panašus į mišinį, randamą įvairiuose vaisiuose ir daržovėse.

Kaip pirkti

Mityba

Kalcis su magniu kramtomose tabletėse NUTRILITE™

Maisto papildas su kalciu ir magniu, aprūpinantis šiais dviem svarbiausiais mineralais.
Ankstyvieji metai yra patys svarbiausiai vaiko vystimuisi. Kalcis yra gyvybiškai svarbus padedant suformuoti sveikų kaulų ir dantų struktūrą.
Magnis prisideda prie normalios nervų ir raumenų sistemos funkcijos. Padėkite suformuoti tvirtą pagrindą patys vartodami ir duodami vaikams šį skanų, vaisių skonio kalcio ir magnio papildą.

Kaip pirkti

Mityba