Grožis

AMWAY yra pasaulinė odos priežiūros ir makiažo kosmetikos lyderė, kuri nustato mokslo kryptį ir standartus odos priežiūros pasaulyje. Visada atsižvelgdama į naujausias tendencijas, Amway kuria madingus aukštos kokybės grožio produktus, kad pateiktų individualius sprendimus.

Tikime, kad kiekvienos moters individualus grožis yra meno kūrinys. Prekės ženklas Artistry™ aistringai siekia suteikti visoms moterims galimybę atrasti, turėti savo unikalų grožį ir mėgautis juo.

Manome, kad grožis nėra vienas sprendimas visiems – jis turi būti pritaikytas pagal jūsų poreikius ir gyvenimo būdą. Todėl mes jums ne tik parduodame produktus, bet ir padedame suprasti jūsų odos poreikius ir jums tinkamiausias spalvas, kad sukurtume individualiai pritaikytą sprendimą.

Mūsų mokslininkai yra visų pagrindinių odos tyrimų sričių ekspertai – nuo odos fiziologijos iki toksikologijos, botanikos iki biochemijos. Dėl šios priežasties į sveiką grožį žiūrime kompleksiškai. Mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad ne tik cituojame mokslinius straipsnius, bet ir rašome mokslinius straipsnius. Per daugelį metų mūsų novatoriškas darbas grožio srityje buvo pripažintas daugiau nei 200 patentų visame pasaulyje.

Šaltinis amway-lithuania.com

Kaip pirkti

ARTISTRY kosmetika

Pateikiame mūsų mėgstamiausių produktų penketuką:

Drėkinamasis putojantis valiklis Artistry Skin Nutrition™

Šios dujų prisotintos purios valomosios putos nuvalo purvą, nuosėdas ir kitus nešvarumus bei nuostabiai sudrėkina odą.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  • Greitai ir veiksmingai nuvalo nuo odos purvą, nešvarumus, makiažo likučius ir riebalų perteklių
  • Kliniškai įrodyta, kad pašalina teršalus (įskaitant PM 2.5), todėl padeda išlaikyti odos apsauginį barjerą ramioje būsenoje
  • JAV patentuotas* mišinys glotnina odą ir sumažina dirginimą, todėl oda jaučiasi patogiai
  • Padeda išlaikyti ir apsaugoti odos mikrobiomą, drėkinimo barjerus ir palaikyti sveikiausią odos pH lygį
  • Tinka visų tipų odai
Drėkinamasis putojantis valiklis Artistry Skin Nutrition™

Gelio prausiklis Essentials by ARTISTRY™

Švelnus gelis, kuris giliai valo odą ir pašalina makiažą, todėl oda tampa gaivi ir švari. Oda tampa švelni, gaivi, subalansuota pH atžvilgiu ir neišsausėja.

Valantis gelis essentials by Artistry™

Drėkinamoji kaukė Artistry Signature Select™

Artistry Signature Select drėkinamoji kaukė iš karto sudrėkina odą, todėl ji tampa lygesnė ir elastinga. Padeda nuraminti odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, pvz., taršos, vėjo ir ypač sauso oro lėktuvuose bei patalpose, kuriose naudojamas oro kondicionierius.

Drėkinamoji kaukė Artistry Signature Select™

Stiprinamųjų priemonių nuo raukšlių rinkinys Artistry Signature Select™

Sumažina raukšles ir efektyviai sprendžia smulkių linijų atsiradimo problemas. Linijų mažinimo technologija sukuria efektyvią nuo raukšlių saugančią sudedamąją dalį, kuri suteikia odai energijos ir sukuria lygesnę bei sveikiau atrodančią išvaizdą.

Stiprinamųjų priemonių nuo raukšlių rinkinys Artistry Signature Select™

Dermasonic prietaisas ARTISTRY™

ARTISTRY™ Dermasonic giliai valo poras pasitelkdamas 30,000 Hz ultragarsines vibracijas, o Derma Ion Galvanic įmasažuoja odos priežiūros priemones giliai į odą. Ultrasonic blade sukelia ultragarsines vibracijas ir taip sukuria povandeninius burbuliukus, kurie įsiskverbia giliai į odą ir išvalo inkštirus, makiažo likučius bei nešvarumus.

Dermasonic prietaisas Artistry™