Amway™ Mineralų paketėliai su cinku

Mineralinės cinko lazdelės tai lengvas ir patogus būdas užtikrinti, kad gausite pakankamai šio imunitetą palaikančio mineralo.Tai Jums patiks...Gyvenimas vyksta greitai, o mūsų laikas yra brangus, todėl svarbu, kad mūsų imunitetą palaikantys veiksniai būtų greiti bei lengvai pritaikomi prie gyvenimo būdo. Dabar gauti pakankamą kiekį imunitetą palaikančio cinko negalėtų būti greitesnis ar patogesnis.Mineralinės cinko lazdelės tai puikus Jūsų krepšio papildymas įtemptai darbo dienai. Kiekvienoje lazdelėje yra 10 mg cinko (100% RMV), tad galite būti tikri, kad gaunate tinkamą šio neįkainojamo mineralo dozę kiekvieną dieną. Tiesiog išberkite visą lazdelės turinį tiesiogiai į Jūsų burną ir leiskite apelsinų ir citrinų skonio cinko granulėms ištirpti. Lazdelės yra tokios skanios, kad jų net nereikia vartoti kartu su vandeniu, tad puikiai tiks vartoti kelyje.
Kaip pirktiProdukto kodas:116982

Mineralinės cinko lazdelės tai lengvas ir patogus būdas užtikrinti, kad gausite pakankamai šio imunitetą palaikančio mineralo.

Tai Jums patiks…

Gyvenimas vyksta greitai, o mūsų laikas yra brangus, todėl svarbu, kad mūsų imunitetą palaikantys veiksniai būtų greiti bei lengvai pritaikomi prie gyvenimo būdo. Dabar gauti pakankamą kiekį imunitetą palaikančio cinko negalėtų būti greitesnis ar patogesnis.

Mineralinės cinko lazdelės tai puikus Jūsų krepšio papildymas įtemptai darbo dienai. Kiekvienoje lazdelėje yra 10 mg cinko (100% RMV), tad galite būti tikri, kad gaunate tinkamą šio neįkainojamo mineralo dozę kiekvieną dieną. Tiesiog išberkite visą lazdelės turinį tiesiogiai į Jūsų burną ir leiskite apelsinų ir citrinų skonio cinko granulėms ištirpti. Lazdelės yra tokios skanios, kad jų net nereikia vartoti kartu su vandeniu, tad puikiai tiks vartoti kelyje.

 

Verta žinoti…

  • Šis dažnai pamirštamas mineralas padeda palaikyti jūsų imuninę sistemą. Tai taip pat prisideda prie jūsų odos, plaukų ir nagų sveikatos.
  • Patogiai supakuotas į iš anksto pamatuoto dydžio lazdelę, kiekvienoje iš jų yra 10mg cinko, 100% RMV (referencinės maistinės vertės), kurią galite suvartoti bet kuriuo paros metu. Neviršykite vienos lazdelės per dieną normos.
  • Greita ir patogu, tereikia ištirpinti cinko granules tiesiogiai burnoje. Jų net nereikia vartoti kartu su vandeniu.
  • Gaivus citrusinių vaisių skonis su apelsinu ir citrina.
 
VIDUTINIŠKAI SUDETYJE YRAPER DIENĄ (1 maišelyje)RMV*
Cinkas10 mg100 %

* Referencinė maistinė vertė procentas

  • Asmenims, norintiems palaikyti savo imuninę sistemą.
  • Asmenims, norintiems palaikyti normalią odos būklę.
  • Naudingas papildas tiems, kurių gyvenimo būdas yra užimtas ir reiklus.

Rekomenduojama dozė

Suvartokite 1 Mineral Stick Zinc pakelio turinį per dieną bet kuriuo paros metu.

Patarimai

Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Šis produktas nėra pilnavertės dietos pakaitalas. Be to, įvairi ir subalansuota dieta bei sveikas gyvenimo būdas yra labai svarbūs. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Vartojimas dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą. Laikymo sąlygos: laikykite 4-25°C temperatūroje sausoje vietoje. Pakeliai nėra ženklinami individualiai prekybai.